Blog

Yayınlayan: Ali ARSLAN Kategori: Genel Etiketler: Yorumlar: 0 Posta tarihi: 24 Ağustos 2018

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar, Bazen evde yada iş yerinde bulunan eski kullanılmış yada sıfır mobilyaları, koltukları, elektonik ürünleri ve beyaz eşyaları satmak veya yensiyle değiştirmek gerekebilir. Bazen de tayin taşınma ve maddi sebeplerden dolayı elden çıkarmanız gerekir. Sebebiniz her ne olursa olsun eğer eşyalarınızı satmak istiyorsanız o zaman en doğru yerdesiniz. Arslan Spot firmamız 2.el eşya alanlar arasında sizlere en iyi fiyat teklifini yapan bir firmadır. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için ve her zaman fiyat teklifi ile diğer konularda destek almak içinde bizleri 0535 743 62 64 numaralı mobil hattımız üzerinden arayabilirsiniz.

En iyi fiyatla 2.El Eşya Alımı

Hemen hemen her türlü ikinci el ve sıfır eşyalarınızı satın alıyoruz. Misafir odası, salon takımı, oturma odası, beyaz eşyalar, elektronik ev eşyaları, yatak odası ve çocuk odası takımlarınızı Alıyoruz. ikinci el ve sıfır Elektronik ürünleride satın alıyoruz.  Klima çeşitlerinizi, Lap top Notebook ve masaüstü bilgisayarlarınızı bizlere satabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sektördeki uzun yıllar kazandığımız tecrübe ve uzman personelimiz ile size en iyi fiyatı vermek için bekliyoruz.

İkinci el eşya alanlar arasında en kaliteli ve sizlere en özel fiyat teklifini veren firmamızı ziyaret ederek ve ya 0535 743 62 64  whatsapp hattımıza satmak isteğiniz eşyanın resimlerini göndererek bizlerden size en özel fiyatı alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız, yapmanız gereken hemen bize ulaşmak ve satmak istediğiniz ürünleriniz hakkında bizlere detaylı bilgi vermek, akabinde adresinize en hızlı şekilde gelerek ürünlerinizi nakit ödemesini yapıp nakliye ve paketleme işlemi ardından alıp ayrılmak.

Bizi seçerek sizde mutlu müşteri portföyümüze katılabilirsiniz. Her zaman ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçmeniz gerektiği zaman sizinle beraberiz. Tüm kullanılmış eşya ve spot eşya alım satımında lütfen bizden fiyat almadan alış veriş yapmayınız.

Arslan Spot’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.