Blog

İkinci El Eşya Alanlar

Bazn evde yada iş yerinde bulunan mobilyalar, koltuklar, lektonik ürünleri yenisi ile değiştirmek gerekebilir, bazen de tayin taşınma ve maddi sebeplerden dolayı elden çıkarmanız gerekir. Sebebiniz her ne olursa olsun eğer eşyalarınızı satmak istiyorsanız o zaman en doğru yerdesiniz. Porsiyon Evini Kur firmamız ikinci el eşya alanlar arasında sizlere en iyi fiyat teklifini yapan bir firmadır. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için ve her zaman fiyat teklifi ile diğer konularda destek alamk içinde bizleri 0532 266 82 88 numaralı mobil hattımız üzerinden arayabilirsiniz.

Hemen hemen her türlü ikinci el ve sıfır eşyalarınızı, misafir odası,salon takımı,oturma odası,beyaz eşyalar,elektronik ev eşyaları,yatak odası ve çocuk odası takımlarınızı , Klima çeşitlerinizi, Lap top Notebook ve  masaüstü bilgisayarlarınızı bizlere satabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sektördeki uzun yıllar kazandığımız tecrübe ve uzman personelimiz ile size en iyi fiyatı vermek için bekliyoruz.

İkinci el eşya alanlar arasında en kaliteli ve sizlere en özel fiyat teklifini veren firmamızı ziyaret ederek ve ya 0532 266 82 88 whatsapp hattımıza satmak isteğiniz eşyanın resimlerini göndererek bizlerden size en özel fiyatı alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız, yapmanız gereken hemen bize ulaşmak ve satmak istediğiniz ürünleriniz hakkında bizlere detaylı bilgi vermek, akabinde adresinize en hızlı şekilde gelerek ürünlerinizi nakit ödemesini yapıp nakliye ve paketleme işlemi ardından alıp ayrılmak.

Bizi seçerek sizde mutlu müşteri portföyümüze katılabilirsiniz. Her zaman ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçmeniz gerektiği zaman sizinle beraberiz. Tüm kullanılmış eşya ve spot eşya alım satımında lütfen bizden fiyat almadan alış veriş yapmayınız.

Porsiyon Evini Kur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.