Blog

Yayınlayan: Ali ARSLAN Kategori: Genel Etiketler: , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: 16 Mayıs 2019

Antika Eşya Mobilya Halı Alanlar

Antika eşya mağazası itfaiye meydanı

Kullanmadığınız ya da artık sıkılıp değiştirmediğiniz tüm eşyaları ikinci el pazarında hızlı bir şekilde satabilirsiniz. İkinci el ve Antika Eşya Mobilya Halı Alanlar olarak ürünlerinizi satmak konusunda pek bilgi sahibi olmayabilirsiniz ancak bir ürünün çürümeye bırakılması yada depoya atılması mı daha iyidir ya da o üründen gelir elde ederek yenisini daha ucuza almasını sağlaması mı. Tabi ki o ürünlerden gelir elde edebiliyorsak o daha güzel bir durumdur. Eğer manevi bir değeri yoksa istediğiniz her ürünü değeri üzerinden satabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar  Firmamız ya Ankara’da yada farklı bir ilçe fark etmeksizin Başkentin her yerinde her ilçesinde eşyalarınızın alımını gerçekleştirebilir.

2.El ve Antika Eşyaların Satışı Nasıl Yapılıyor ?

İkinci el ürünlerde satışlar nasıl gerçekleşiyor derseniz hemen özet geçelim. Satmak istediğiniz ürünün resmini çekiyorsunuz sonra bize whatsapp ile telefon numaramız 0535 743 62 64 aracılığı ile ulaştırıyorsunuz, uzmanımız kısa zaman içerisinde size fiyat teklifini sunuyor sizde eğer kabul ederseniz ekibimiz hemen ürünleri almaya szin vereceğiniz  adrese geliyor bu şekilde satış hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Antika Eşya Alanlar, Antika Mobilya Alanlar,  Antika Halı Alanlar olarak firmamız tüm antika ürünlerinizi Sıfır ürünlerinizi, ikinci el eşya ve spot eşyalarınız dahil hiç fark etmeksizin almak için hemen kapınıza geliyor.

Eşyalarınızı satmak için eğer bir nedeninizde varsa sizde birkaç parça eşya ile bir deneme yapabilirsiniz bu şekilde satmak istediğiniz diğer ürünleri de belirler ve ister onları da satmak isterseniz hemen o diğer eşyaları da satabilirsiniz. Antikalar dışında , Evde fazla olduğunu düşündüğünüz, değiştirilmesi gereken beyaz eşya ya da kullanmadığınız bir bilgisayar varsa satış için onlarıda değerlendirebilir ve nakite çevirebiliriz.

Hemen ikinci el eşya satmak ve yüksek fiyat ile elden çıkarmak için aşağıdaki firma bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçebilir, isterseniz adresinize kadar ücretsiz keşif için çağırabilir isterseniz de mobil numaradan whatsapp ile eşyalarınızın resimlerini yollayarak bir teklif alabilirsiniz. Arslan Spot Profesyonel 2 el eşya servisi ile yerinde pazarlık peşin ödeme avantajları ile sağlıklı bir ticaretin keyfine varın.

0535 743 62 64

İtfaiye Meydanı Yenice Sok.
No:17, Ulus, Altındağ, Ankara