Blog

Yayınlayan: Ali ARSLAN Kategori: Blog Etiketler: , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: 9 Eylül 2018

2.El Ev Eşyası Alanlar

İkinci el eşya alanlar kendi aralarında çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Bazı ikinci el eşya alan firmalar sadece ev eşyaları ile ilgilenirken bazıları ofis büro eşyalarını da satın alırlar. Bazı firmalar etki alanlarını genişletmek adına antika eşyaların alımını da gerçekleştirirler. Ev eşyası alanlar genelde diğer iş kollarına girmek istemezler. Evler ile alışverişlerini sürdürürler. Firmamız ise bu geleneği bozmuştur. Ev eşyası alımlarımız tüm hızıyla devam ederken diğer eşyalara da kapılarımızı kapatmıyoruz. Antika eşyadan ofis eşyalarına, otel eşyalarından mutfak eşyalarına kadar birçok alanda eşya alımlarımız devam etmektedir. 2. El Ev eşyası alanlar iyi araştırılmalıdır. Diğer iş kollarına girmiş olmamız ev eşyası alanlar kategorisinde daha az hizmet verdiğimizi göstermez. Aksine her eşya kolunda uzman kişiler ile çalışarak tüm eşyaların alımını gerçekleştirdiğimizi ve seçkin bir firma olduğumuzu gösteren bir atılıma imza attık. Ev eşyalarınız arasında kullanmadığınız tüm ürünler firmamız tarafından satın alınmaktadır. İkinci el eşya satmıyor, ikinci el ev eşyası alıyoruz. Hemde bir telefon ile, bizi 0535 743 62 64 numaralı hattımızdan arayıp yada whatsapp ile resimlerini yollayıp anında fiyat alabilirsiniz.

Komple 2. El Ev eşyası alanlar 

Evlerde kullanılan koltuklar, beyaz eşyalar ve masa sandalyeler en sık kullanılan eşyalar arasındadır. Bu sebeple yıpranmaları daha hızlı gerçekleşir. Yıpranan eşyaların yenileri ile değiştirilmesi ev hanımlarının en acil istekleri arasında yer alır. Yeni bir eşya almak için ise bütçe oluşturmanız gerekir. Firmamız ikinci el ev eşyalarını sizden satın alarak oluşturacak olduğunu bütçeye katkı sağlamayı da amaçlamaktadır. Bu katkılar sayesinde sıfır eşyalar ile evinizi şekillendirmeniz çok daha kolay olacaktır. Komple 2. El Ev eşyası alanlar aramalarınızı durdurun. Çünkü her ev eşyanızı satın almaya talip olan firma ile karşı karşıyasınız. Firmamıza eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin ve fiyat tekliflerimizi alın. Eşyalar için değerinde vereceğimiz fiyatları onaylamanız durumunda firmamızın eşyaları almak üzere harekete geçeceğini bilmelisiniz. Eşyalarınız size ait adreslerden alınarak firmamıza getirilir. Böylece siz herhangi bir nakliye seferberliğine girmemiş olursunuz.

Arslan Spot tüm 2. el eşya alım satım işlerinde size yardımcı olmak için hazırdır. Bu makalede 2. El Ev eşyası alanlar konusuna değindik, ama bilmenizi isteriz ki; 2. El Yurt eşyası , 2. El Büro eşyası , 2. El Ofis Mobilyası , 2. El Otel eşyası gibi sektörel eşyalarınızı da komple nakit ödeme ile satın alıyoruz. Elektronikler den beyaz eşyalara, bilgisayarlardan televizyonlarınıza, koltuk kanepe oturma grupları ve yemek yatak odası takımlarınıza kadar gelip alıyoruz.