Blog

Yayınlayan: Ali ARSLAN Kategori: Blog Etiketler: , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: 16 Ağustos 2018

İkinci El Mobilya Alanlar Ankara

2.El Mobilya Alanlar İçinde En Sağlam Hizmet

2.EL MOBİLYA ALIM SATIM SEKTÖRÜNDE ALACAĞINIZ EN YÜKSEK FİYAT GARANTİSİ. TECRÜBELİ PERSONELLİ SAĞLAM HİZMET İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN RAHAT EDİN.

Yazımızın başında da anlattığımız gibi Ankarada 2.el mobilya alanlar olarak eşya alım sektöründe sizlere en yüksek fiyat garantisi ile ve profesyonel kaliteli bir hizmet veriyoruz. ARSLAN SPOT firması ile ikinci el eşya alımında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosuyla her an her yerde müşterilerinin memnun olmasını ilk planda tutmaktadır. Firmamız 2.el sektöründe zirvedeki yerini yılarca korumayı başarmıştır. İkinci El Mobilya Alanlar Ankara içinde tüm ilçelere gelip tüm ikinci el ve sıfır mobilyaları Satın almaktadır. Ayrıca 2.El oturma gruplarınızı, yatak odası takımlarınızı, aklınıza gelebilecek diğer tüm mobilyalarınızı nakit ödeyerek alıyoruz.

Ankarada 2.El Mobilya Alım Hizmeti

Satmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini Whatsapp’dan 0535 743 62 64 nolu telefona atabilirsiniz. İkinci El Mobilya Alanlar olarak biz Ankara’da whatsapp tan mobilya alım hizmeti sunuyoruz. Attığınız resimleri inceleyerek satacağınız İkinci el ve sıfır olan eşyalarınızın değerini belirledikten sonra anında size fiyat teklifi sunuyoruz. Verdiğimiz fiyattan sizde memnun olduğunuz takdirde yarım saat yada 1 saat içerisinde istediğiniz adrese geliyoruz ikinci el eşyalarınızı anında adresinizde nakit ödemesini yapıyor ve ürünleri alıyoruz.