Blog

İkinci El Mobilya Alanlar Ankara

Mobilya Alanlar İçinde En Sağlam Hizmet

2.EL MOBİLYA ALIM SATIM SEKTÖRÜNDE ALACAĞINIZ EN YÜKSEK FİYAT GARANTİSİ İLE TECRÜBELİ PERSONELLİ SAĞLAM HİZMET İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN RAHAT EDİN:

Yazımızın başında da anlattığımız gibi Ankarada 2.el eşya alım sektöründe sizlere en yüksek fiyat garantisi ile ve profesyonel kaliteli bir hizmet veren PORSİYON EVİNİ KUR firması aracılığı ile ikinci el eşya alımında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosuyla her an her yerde müşterilerinin memnun olmasını ilk planda tutarak 2.el sektöründe zirvedeki yerini yılarca korumayı başarmıştır. İkinci El Mobilya Alanlar Ankara içinde tüm ilçelere gelip tüm ikinci el ve sıfır mobilyaları, oturma gruplarınızı, yatak odası takımlarınızı, aklınıza gelebilecek diğer tüm mobilyalarınızı nakit ödeyerek alıyor.

Ankarada 2.El Mobilya Alım Hizmeti

Satmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini Whatsapp’dan 0532 266 8288  nolu telefona atabilirsiniz. İkinci El Mobilya Alanlar olarak biz Ankara’da whatsapp tan attığınız resimleri inceleyerek satacağınız İkinci el ve sıfır olan eşyalarınızın değerini belirledikten sonra anında size fiyat teklifi sunuyoruz. Verdiğimiz fiyattan sizde memnun olduğunuz takdirde yarım saat yada 1 saat içerisinde istediğiniz adrese geliyoruz ikinci el eşyalarınızı anında adresinizde nakit ödemesini yapıyor ve ürünleri alıyoruz.