2.El Eşya Alan Yerler

Elinizde bulunan fazla ürünleri satmak istiyor ve bir alıcı firma arıyorsanız doğru adres biziz. Elinizde bulunan 2. el eşyaların alımını sağlıyoruz. Eşya alım satım yapmıyoruz. Sadece 2. el eşyalarınızı satın alıyoruz. 2. el eşya alan yerler aramalarınıza cevap oluyoruz. Alımları gerçekleştirirken belirli kriterlerimiz var. Bu kriterlere uygun olan eşyalarınızı satın almaktayız. Eşyalarınızın tarafımızca alınıp alınmayacağını kontrol etmek için firmamız ile 0535 743 62 64 numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişim doğru bir şekilde kurulursa 2. el eşyalarınızı bize satmanız çok daha hızlı ilerleyecektir.

2.el eşya alan yerler aramalarınıza son verin. Firmamız bugüne dek oluşturduğu olumlu imaj sayesinde eşyalarınızı almaya taliptir. Üstelik eşya alımlarında satıcıları asla yormuyoruz. Eşyaları satıcıların adreslerinden kendi personellerimiz ile sevk ediyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan birçok personel olduğu gibi eşyaların sevkini gerçekleştiren ayrı bir ekibimiz de bulunuyor. Bu ekip firmamız tarafından harekete geçirildiğinde eşya alımları gerçekleşmiş oluyor. 2. el eşya satmak isteyenlerin firmamız ile 0535 743 62 64 gsm hattımızdan iletişim kurması ve akabinde anlaşma sağlanması durumunda bu ekip adresinize geliyor ve eşyaları taşıyor. Diğer eşyalarınıza zarar vermeden taşıma işlemleri gerçekleştiriliyor.

Firmamız eşya alırken ilçe ayrımı yapmıyor. Bulunduğunuz ilçenin uzaklığını göz ardı ediyoruz. Uzak ve yakın ayrımı yapılmaksızın tüm ilçelerde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Eşyalarınızı kendiniz getirmek istemeniz durumunda firmamıza müracaat edebileceğiniz gibi bizim tarafımızdan alınmasını istemeniz durumunda da hizmet sağlanıyor. Eşyalarınızı adresinizden aldırmanız için ekstra bir hizmet bedeli ile karşılaşmıyorsunuz. Firmamız güvencesi ile eşyalarınızı satmış oluyorsunuz ve ikinci bir zahmete asla girmiyorsunuz. 2. el eşya alan yerler olan firmamız yaptığı işin hakkını veriyor. İşini seven ve güler yüzlü olan personeller ile yoluna devam ediyor. Böylece müşteri memnuniyeti gözetiliyor.

Whatsapp ile ürünlerinizin remini yollayın hemen teklif alın. Satmak istediğiniz tüm mobilya beyaz eşya elektronik her ne var ise bize resim yollayın size en doğru fiyatı verelim.

Tarih: 01 Ekim 2018 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: 2.El Eşya Alan Yerler