Blog

Yayınlayan: Ali ARSLAN Kategori: Genel Etiketler: , , , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: 23 Eylül 2018

2. El Otel Mobilyası Alanlar Hotel Eşyası Alım

2. El Otel Mobilyası Alanlar

Komple Otel Yurt Eşyası Alanlar

İş dolayısı ile bazen otel içinde yenilikler yapmak gerekebiliyor. Bu sebeple dekorasyonu daha modern hale getirmek için bazı şeyler yapılır. Yeni mobilyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar alıp otelin tüm görünümünü değiştirip hem yenilikçi bir görünüm ile müşterilerin devamlı gelmesini sağlar. Aynı zamanda temiz bir görünümede kavuruş mekanlar. Yeni eşyalar alınmaya başlayınca eskiler yani bir önceki düşük modelli ürünlerde boşa çıkar ve çoğu zaman yanlış değerlendirilir ve bir işe yaramaz. Oysa Arslan Spot 2. El otel eşyası alanlar tam sizin gibi yenilikçi firmaların elinde bulunan bu tip 2.el otel eşyalarını satın alır. Böylece yeni aldığınız yada alacağınız eşyaların bir kısmının parasını çıkarmış olacak ve daha rahat değişiklik yapabileceksiniz. Hemde tüm otelinizin içinde bulunan mobilyalardan beyaz eşyalara elektronikten klimalara spor salonlarından mutfak ekipmanlarına ne var ise toplu bir fiyat ile nakit ödeme garantisiyle Komple Otel Yurt Eşyası Alanlar olarak anında adresinizden alıyoruz.

2.El Otel Mobilyası Alanlar

Elbette sadece mekanlardaki modern değişiklik için değil bazende işlerin yolunda gitmemesi sebebi ile oteli kapatmak gerekebiliyor. Bu gibi talihsiz durumlarda da eşyalarınızı daha hızlı bir şekilde paraya çevirmek gerekiyor bu durumda da 2.El Otel Mobilyası Alanlar olarak firmamız sizin yanınızda. Yapmanız gereken bizi 0535 743 62 64  numaralı mobil hatlarımızdan birinden aramak ve bize adresinizi vermektir. Hemen yetkili ve konusunda uzman bir arkadaşımız otelinize gelerek gerekli incelemeleri yapıp eşyalarınıza fiyat teklifi verecektir.

Otelinizde bulunan tüm 2. el otel mobilyaları ikinci el mini buz dolapları, klimalar, lcd led tv ler, yataklar ve bazaları, vestiyer ve gardıroplar, şifonyerler, koltuk takımları oturma gurupları, çekyat ve kanepeleri değerinden anında nakit para ödeyerek alıyoruz.