Blog

Yayınlayan: Ali ARSLAN Kategori: Genel Etiketler: , , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: 15 Ağustos 2018

Ankara’da İkinci El Beyaz Eşya Alan Yer

Ankara’da İkinci El Beyaz Eşya Alan Yer olarak

2.EL SEKTÖRÜNDE ALACAĞINIZ EN YÜKSEK FİYAT.

GARANTİLİ VE TECRÜBELİ PERSONEL İLE SAĞLAM HİZMET

Yazımızın başında da anlattığımız gibi Ankarada ikinci El Beyaz Eşya Alan Yer denildiği zaman size en iyi hizmet için buradayız. Firmamız 2.el eşya alım sektöründe sizlere satacağınız beyaz eşyalara en yüksek fiyat garantisi ile ticaret yapma imkanı sumaktadır. Profesyonel kaliteli bir hizmet veren Arslan Spot firması aracılığı ile ikinci el beyaz eşya alımında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosuyla her an her yerde müşterilerinin memnun olmasını ilk planda tutarak 2.el sektöründe zirvedeki yerini yılarca korumayı başarmıştır.

İkinci El ve Spot Beyaz Eşya Alan Yer

Firmamız ikinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak ikinci el alımı dışında sizlere spot yani sıfır beyaz eşya alımı konusunda da yardımcı olmaktadır. İş yeri devri yada kapatması sonucu tüm spot kutulu beyaz eşyalarınız için size nakit ödeme yaparak alım yapabiliriz. Yada çeyizlik aldığınız sıfır beyaz eşyaları nakit ödeme ile alabiliriz. Hemen bizi 0535 743 62 64 telefon numaramızdan arayarak, satacağınız ürünlerin resimleriniz atarak fiyat alabilirsiniz.

ikinci El Beyaz Eşya Alanlar Ankara

Beyaz eşyalardan mobilyalara, elektronik eşyalaradan spor aletlerine, ofis büro mobilyalarından antika halı klimlere kadar yüzlerce çeşit ürünü nakit ödeme ile kapınızdan satmak için bizi 0535 743 62 64 mobil hattımızdan arayın yada whatsapp üzerinden satacağınız eşyaların resimlerini yollayın kimse ile görüşme yapmak zorunda kalmadan size hızlıca fiyat verelim.