Hakkımızda

Arslan Spot Hakkında

Biz kimiz?

Bizler Arslan Spot firması olarak yıllar boyunca ünlü antikacıların, eskicilerin ve spotçuların bir arada bulunduğu en büyük bit pazarı olarak bilinen Tarihi İtfaiye Meydanı içerisinde bulunan ikinci el eşya alımı ve satım işlerini yapan köklü bir firmayız.

Firmamız her daim temel ilke olarak müşteri memnuniyetine uzun yıllar boyunca son derece önem vermiştir. Her zaman güler yüzlü hizmet anlayışı sunan personellerimiz ile sizlere en uygun fiyatlarla eşya alım satım işlerini yapmanıza olanak sağlamıştır. Ankara’nın bütün ilçelerinden Çankaya Keçiören Yenimahalle Mamak Etimesgut Sincan Altındağ Pursaklar Gölbaşı gibi merkez ilçelerinden ve diğer dış ilçelerin bir çoğundan her türlü ikinci el eşyanızı 2.el ve spot mobilyaları, 2.el ve spot elektronik ürünlerinizi, beyaz eşyalarınızı, oda takımlarınızı, yatak odalarını, genç odalarını ve komple eşyalarınızı en iyi fiyattan alıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hızımızı kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Sizde eşyalarınızı satmak istediğinizde Arslan Spot’u tercih edin ve rahat edin.

2.El Eşya Sektöründe Tecrübe

30 Yıldan fazla sektörel tecrübemiz ile kullanılmış ve sıfır eşyaların alımını yapıyoruz. İsterseniz mobil hatlarımız 0 535 743 62 64 ile bizi arayarak satmayı planladığınız ürünler hakkında detaylı bilgi verevilirsiniz. İsterseniz de whatsapp uygulaması üzerinden satılacak eşyaların resimlerini bize göndererek fiyat alabilirsiniz. Genelde whatsapp ile gönderilen resimler ile fiyat alınmasını tavsiye ediyoruz, böylece ürün görselinden daha net sonuca ulaşılıyor. Elektronik ürünlerde marka model numarası olan etiketi yollarsanız fiyat daha belirgin oluyor. Mmobilyalar ve diğer ürünler için ise bir kaç açıdan farklı resim çekmek yeterli oluyor.

Arslan Spot Başkentin her sokağına kadar ikinci el eşya satmak isteyen halkımıza hizmet vermek için hazır. Yapmanız gereken tek şey bizi 0 535 743 62 64 telefonlardan aramak. Yada iş yerimize urayarak bilgi almak. Tercih tamamen size ait. Memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmak iççin buradayız.

Tarih: 15 Temmuz 2018 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: Hakkımızda