Eski Eşya Alanlar Ankara

Ankara Eski Eşya Alanlar

İkinci el eski eşya alanlar genelde ofislerde ve evlerde bulunan beyaz eşyaları, mobilyaları ve halıları satın alırlar. İkinci el beyaz eşya alan firmalar bir hayli fazla sayıdadır fakat hizmetleri sınırlıdır. Firmamız bu geleneği değiştirerek kıyafet ve giyim dışında kalan tüm ev otel yurt ve ofis büro eşyalarınızla yakından ilgileniyor. Mesela Otel eşyası alanlar çok nadir olarak bulunduğu için firmamız bu sektörden gelecek eşyalara da kapılarını açıyor. Otel eşyalarını toplu olarak satın alıyoruz. Yine aynı şekilde yurt eşyalarının da toplu olarak satılabileceği adres firmamızdır. Otel ile aynı sistemde hizmet veriyorsanız yani bir yurt işletiyorsanız Yurt eşyası alanlar diyerek arama yaparsınız  ve yolunuz bizimle kesişir yurttaki yatakları ve bazaları, mutfak ürünlerini, televizyonları ve beyaz eşyalarınız 0535 743 62 64 numarayı aramanız ardından adresinize gelerek nakit olarak satın alırız.

Eski Eşya Alanlar olarak Ev Ofis Büro eşyası ve mobilyası alımı

Evlerde ve ofislerde kullanılan beyaz eşyaların toplu yaşam yerlerinde kullanılan eşyalara göre daha uzun ömürlü olduğu söylenebilir. Ev eşyası alanlar içinde yer alan firmamızda evdeki beyaz eşyalarınız mobilyalarınız koltuk takımlarınız ve diğer yaşam alanlarındaki eşyalarıda diğer eşyacılara kıyasla daha fazla ücret ödenerek satın alıyoruz. 2. El eşya alan yer olarak firmamız sadece evdeki beyaz eşyalarınız ve diğer saydığımız ürünleri alamla kalmaz. Evdeki elektronik malzemeleri, mutfak malzemelerini ve mobilya-halı ürünlerinizi de satın alır. Ofis büro mobilyası alanlar olarak ev mobilyaları ile sınırlı olmayan hizmetlerimizi genişletiyoruz. İş yerinde kullandığınız mobilyaları değerinde satın alıyoruz. İkinci el mobilya alanlar sınırları kaldırıp firmamız gibi büyümeyi ve pazarı genişletmeyi başarmalıdırlar. Mobilya alımında kitle geniş tutulmalı, sınırlandırmalara yer verilmemelidir. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

Eski Antika Eşya Alanlar

Satın alma hizmetlerimiz evinizdeki eşyalar mobilyalar ile sınırlı kalmıyor. İkinci el eşya alanlar genelde hizmetlerini sınırlı tutarlar. Çeşitli eşyaların alımında da yine firmamız yanınızda ve hizmetinizdedir. Yıllar önce alınan ve antika değeri kazanan eşyalarınızı satacak bir yer bulamadıysanız firmamıza müracaat etmelisiniz. Antika eski eşya ankara olarak akla gelen firmamızda antika değeri taşıyan eşyalarınızın satın alınması da sağlanıyor. Eşyaların hak ettiği değerler karşılanarak satın alma işlemi gerçekleştiriyoruz. Antika eşya alanlar olarak eşyalarınızı alırken ürünlerinizin yıpranma, eskime, deforme olma gibi kriterleri göz önünde bulunduruyoruz. Fiyat biçerken en önemli etken ürünün görünümü ve kullanım şekli olmaktadır. Daha fazla bilgi için 0535 743 62 64 telefonlarımızı arayın.

Tarih: 25 Ocak 2019 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: Eski Eşya Alanlar Ankara