ikinci el eşya alanlar zirvekent

Firmamızın ikinci el eşya alanlar zirvekent aramalarında 2.el eşya alım sektöründe varlığını kanıtlamıştır. Sunulan kolaylıklar ile Ankara piyasasında önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. İkinci el eşya alanlar ile alışveriş yapmanız gerektiği anda 0535 743 62 64 telefonumuz ile bizi arayarak birçok müşterimiz hem ikinci el hemde spot sıfır eşyalarını kolaylıkla satımını gerçekleştirdmektedir. Tüm ikinci el ev eşyalarınıza ve ofis büro eşyalaırnıza talip oluyoruz. Satmak istediğiniz Ev eşyaları, ofis eşyaları, antika eşyalar değerinden ve nakit  alınmaktadır.

Zirvekent İkinci El Mobilya Beyaz Eşya

Zirvekent’te Ev eşyası alanlar içinde yer alan firmamızın evlerinizdeki eşyalara sınırlandırma getirmediğini hatırlatıyoruz. Küçük bir sehpa, televizyon altlığı, sandalye, pervane, koltuk, çocuk odası takımı gibi tüm eşyalarınızı sınırlandırmadan alıyoruz. Zirvekent ikinci el mobilya alanlar genelde evlerdeki eşyaları tercih ederken biz sadece evinizdeki değil ofisinizdeki mobilyaları da bir telefo ile 0535 743 62 64 aradığınızda gelip satın alıyoruz. Tüm eşya sahiplerini düşünerek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ev eşyası alanında ise Zirvekent ikinci el beyaz eşya alanlar ağırlıklı olarak tercih edilenler oluyor. Firmamızın beyaz eşyalarda da oluşturduğu referanslar mevcuttur.

Zirvekent civarından sıfır spot eşya satmak

Firmamızın bugüne dek verdiği hizmetler ile oluşturduğu referanslar ve prestij diğer eşya kollarına da yansımıştır. Beyaz eşya ve evlerde kullanılabilecek olan yataklar ve mobilyalar için alımlarımızı sürdürüyoruz. Toplu alımlarda herkesin ilk tercihi oluyoruz. ikinci el eşya alanlar Zirvekent olarak toplu eşya alım hizmetimiz sürüyor. Küçük – büyük ayırt etmeden satışa sunulan tüm eşyaları bizi mobil hattımız olan 0535 743 62 64 numaradan arağınızda satın alıyoruz. Ankara’da hem ikinci el eşya lımı hemde spot eşya alımı yapan çok fazla uzman firma bulunmadığı için bu alanda da sıfır spot eşya satmak istediğinizde firmamız seçkin bir yere sahiptir. Üstelik 2.el ve spot eşyaları alırken özel eşyalarınızı da ayrı bir kategoride değerlendiriyoruz. Evde, iş yerinde, otelde bulunan aksesuar amaçlı kullanılan antika eşyaları antika halı kilim ve yollukları da satın alıyoruz. Antika eşya alanlar içinde firmamız özel bir yere sahiptir. Antika eşya alımlarını özel olarak değerlendiriyor ve alımları gerçekleştiriyoruz.

0 535 743 62 64

Zirvekent Spotçu 2.El Eşya Alımı

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el eşya satmak taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Batıkentin en hızlı spotçusu olarak 2.el eşya alımında ürünlerinizi hızlıcanakite çevirmek istiyorsanız 0535 743 62 64 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

0535 743 62 64
0 532 473 35 65

Tarih: 25 Eylül 2020 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: ikinci el eşya alanlar zirvekent