ikinci el eşya alanlar pursaklar

Evinizde olan eşyalarını mobilyaların ve diğer beyaz eşyaların yenileriyle değiştirmek hepimizin istediği bir şeydir. Çoğumuzun ev dekorasyonunda yapacağı ufak tefek yenilikler yaşam alanlarında olumlu etkilere yol açmaktadır. Ancak çoğumuz evde yada iş yerindeki duran kullandığımız eşyalarını ne yapacağını bilemediğinden, eşyalarını ne yapacağı konusunda fikir sahibi olmadığı için eşyaları ya sokağa atmak ister yada ne yapacağını bilmediği için bu konuyu erteledikçe geciktirmektedir. Kullanılabilir durumdaki pek çok eşyanızı Pursaklar ikinci el eşya alanlar olarak adresinize gelerek eşyalalrınızı satın alarak paranızı nakit öderiz ve bundan sonra size de yerine yeni ürünlerinizi almak kalır.

Ankaranın Tüm İlçelerinden İkinci El Eşya Alınır

Firmamız herkesin dönem dönem ortamda bulunan eşyalarını değiştirmeye ihtiyaç duyduğunu bilerek müşteriler ile yüzyüze görüşmeler yapar. Kullanılabilir, çalışır durumda olan elektronik eşyalar mobilyaları, beyaz eşyaları, bilgisayarları ve sizin için çok değerli olduğunu bildiğimiz tüm ev ofis büro eşyalarınızı yenileriyle değiştirme zamanı geldiğinde iletişim sayfamızdan yada buradaki kartlar ve telefon numaralarından bize ulaşabilir, eşyalarınızın için fiat teklifi alabilirsiniz.

Pursaklar ikinci el eşya alanlar Ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, çalışır durumda ve maksimum 5-6 yıllık beyaz eşyalarınızı, tarihi değere sahip halılarınızı veya antika eşyalarınızı alıyoruz. Ne kadar değerli olsalar da sizler için değişim zamanı gelmiş eşyalarınız ile vedalaşmak artık o kadar da zor değil. Çünkü ikinci el eşya alanlar olarak yapacağınız aramalar sayesinde eşyalarınızı çöpe bırakmak yerine onlardan ekonomik olarak fayda sağlamaya devam etmelerini sağlayabiliriz.

Ankarada Eski Eşya Alanlar

Arslan Spot elinizde bulunan hemen hemen her türlü kullanılmış ve spot beyaz eşyanızı, kullanılmış ve spot ev eşyalarınızı, kullanılmış ve spot ofis eşyalarınızı veya antika eşyalarınız adresinizden değerinde satın alır. İncelediğimiz her ürünün piyasa değerini sizlerle söyler ve sizde uygun gördüğünüz takdirde eşyalarınızı sizlerden nakit olarak satın alırız. Ankara Eski eşya alanlaryani biz Ankara’nın tüm ilçelerinden eski kullanılmış ve spot eşyalarınızı nakite çevirmek istediğinizde eşyalarınızı satın alarak bütçenize katkı sağlar. Siz de herhangi bir nedenden dolayı eşyalarınızı elden çıkarmak durumunda kalırsanız bizim ile iletişime geçerek anında bilgi fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankarada Eski Eşya Alanlar Denince İlk Akla Gelen Firmayız

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el eşya satmak taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Başkent’in en hızlı spotçusu olarak 2.el eşya alımında ürünlerinizi hızlıca nakite çevirmek istiyorsanız 0535 743 62 64 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz

Adres: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Telefon: 0535 743 62 64 / 0 532 473 35 65

 

Tarih: 16 Mayıs 2019 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: ikinci el eşya alanlar pursaklar