ikinci el eşya alanlar Gölbaşı

Gölbaşı 2.El Eşya Alan Yerler

Sevgili Gölbaşılı müşterilerimiz ; Evinizde ve iş yerinizde bulunan bazen fazlalık bazende yenilenmesi gereken mobilyaları, oturma gruplarınız ve elektronik ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde elden çıkarmak için sizelere hazırlamış olduğumuz ikinci el eşya alanlar gölbaşı firmamız 7/24 bulunduğunuz yerden eşyalarınızı almak için her an hizmetinizdedir. Her çeşit 2.el ve sıfır mobilya, 2.el ve sıfır beyaz eşya, halı, kilim, 2.el ve sıfır elektronik ürünler klim telvizyon bilgisayarlar ve 2.el ve sıfır ofis mobilyalarınızı piyasa değerinin üzerinden en iyi fiyatı vererek satın alıp sizlere hemen oracıkta yapılan nakit ödeme ile alışveriş yapmaktadır.

2.El Eşya Alanlar Gölbaşı 0535 743 62 64

Başkentin 2.el eşya alım satımında vizyon sahibi ve uzun yıllara dayaan tecrübe sahibi olan firmamız sizlerden gelecek eşya satış istekleri doğrultusunda istediğiniz adrese geerek ev yada iş ortamında eşyalarınıza değer tespitlerini ücretsiz bir şekilde yaparak, satmak istediğiniz eşyaları anında almaktadır. Alım ve satım işlerini için webde Gölbaşı ikinci el eşya alanlar’ı arayan müşterilerimize en süratli ve güvenli hizmet sunmamız için bizden fiyat teklifi almadan herhangi bir şekilde ikinci el eşyaları ve sıfır eşyaları satmamalarıdır.

Gölbaşı ikinci El Eşya Alımı

Gölbaşının her semt ve mahallesinden ikinci el eşya ve sıfır eşya satın alıyoruz. Firmamızı tercih ederek sizler de memnun müşteri kitlemize katılabilirsiniz. Her zaman ikinci el eşya alanlar Gölbaşı dendiğinde bizimle tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz. Eşya satışı yapmanız gerektiği zaman sizinle beraberiz. Tüm sıfır eşya ve 2.el eşya alım satımında lütfen bizden fiyat almadan alış veriş yapmayınız.

Adres: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Telefon:0535 743 62 64

Telefon: 0 532 473 35 65

Tarih: 03 Temmuz 2019 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: ikinci el eşya alanlar Gölbaşı