ikinci el eşya alanlar çayyolu

Çayyolu Sıfır ve 2. El Alanlar

2.El Elektronik eşyaların Beyaz Eşya ve Mobilyaların alım satımları hızlı olarak gerçekleşir. Fakat hızlı gerçekleşen ikinci el eşyaların alışverişlerinde ürünü satanlar genelde memnun kalmazlar. Çünkü satmayı istediğiniz ürün hızlı paraya dönüşmesi ile ederinin de altında satılmış olur. Haliyle de eşyayı satan insan yaptığı alışverişten memnun olmadan ayrılır. İkinci El Eşya Alım Satım yapan yerlerin alışverişlerde bu tür değer düşürmesi de haliyle normal karşılanıyor. Fakat sadece bu işin uzmanı kendini kanıtlamış ve sadece bu 2.el eşya alımı yapan bir firma düşünülürse yani Arslan Spot, satacağınız ürünlerin değerinin düşürülmeyeceği kanısı oluşuyor. Bunun sebebi firmamızın yülerce hatta binlerce kere ticaret yapmış ve sektörde kendini kanıtlamış böylece size karşı yaklaşımı daha titiz ve memnuniyet odaklı oluyor. Haliyleda eşyanızı alırken fiyatları da düşürmüyoruz . Çünkü sizden aldığımız ürünüleri büyük fiyat farkıyla satmıyoruz.  Üzerlerine nakliye, hammaliye ve cüzzi bir kar payı ekleyerek hızlıca yeni alıcısına ulaştırıyoruz. İkinci el eşya alanlar Çayyolu firmamız ile tanışabilir ve bu türdeki ürünlerinizi nakde çevirmek için bizden fiyat teklifialabilirsiniz.

İkinci El Mobilya Alanlar Çayolu

Antika halılarınızı, mobilyalarınızı, yatak odası takımları, yemek odası takımları, genç ve çocuk odaları, sıfır mobilyalar, ofis büro mobilyaları gibi ve saymadığımız iyi durumdaki ürünlerinizi ikinci el eşya alanlar çayyolu araması ile bize ulaşarak satabilir ve nakit ödeme alabilirsiniz.

Ankaranın her yerinden ikinci el ve sıfır eşya alımı

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el eşya satmak taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Ürünlerinizi hızlıcanakite çevirmek istiyorsanız 0535 743 62 64 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Evini Kur Spot 2.El Eşya Adres Bilgileri

0535 743 62 64
0 532 473 35 65
İtfaiye Meydanı Ayhan Sok.
No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Tarih: 23 Şubat 2019 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: ikinci el eşya alanlar çayyolu