ikinci el eşya alanlar Bağlıca

Etimesgut ilçesimizde oturan değerli müşterilerimiz; evlerinizde ve ofis büro ve iş yerlerinizde ihtiyaç fazlası olarak görmeye başladığınız yada değiştirmenin artık zamanı geldi dediğiniz veya bir an önce elden çıkarmanız gereken elektronik eşyaları , oturma gruplaını, mobilyaları, bilgisayar klima ve diğer malzemeleri sorunsuz bir şekilde satmak istediğiniz an ikinci el eşya alanlar Bağlıca diye yaptığınız web arama sonuçlarında size en sağlam ve hızlı hizmeti sunracak firma Evini Kur Spot olacaktır. İyi durumda olan sorunsuz her çeşit ikinci el mobilya, elektronik eşya ve diğer ev eşyaları ile sıfır spot eşya ve mobilyalarınızı, el dokuma halı kilim yolluk ve antika halıları, ikinci el ve sıfır bilgisayarları, ofis mobilyalarınızı piyasa değerinin üzerinde satın alarak hemen orada nakit ödeme ile alışveriş işlemleriniz tertemiz bir şekilde yapılacaktır.

Alanında uzman ve son derece profesyonel olan ve ikinci el eşya sektöründe en iyi derecede bilgili olan personelimiz ile sizlerden gelecek eşya satış teklifleri doğrultusunda ürünlerinizin değeri ve fiyat tespitleri yapılarak sizlere en uygun fiyatı verecektir. İnternette Bağlıca ikinci el eşya alanlar’ı arayan ve alım satım yapmak isteyen müşterilerimize tavsiyemiz firmamız le irtibat kurmadan ve bizden fiyat almadan 2.el ve spot eşyalarını satmamalarıdır. Uzun süredir hizmet verdiğimiz 2.El eşya sektöründe en iyi fiyat garantisi ile kullanılmış eşyalarınızı , antikalarınızı, mobilya beyaz eşya ve elektronik ürünlerinizi satın alım hizmetisunmaktayız.

Bağlıca 2.El Eşya Alım Satımı

Etimesgut’un her mahallesinden, semtinden ve sokaklarından ikinci el eşya ve spot eşya satın alıyoruz. Bu bölgedeki her alana daha önce hizmet getirdik ve bir ticaretimiz oldu. Bizi seçerek sizde memnun olan müşteri portföyümüze katılabilirsiniz. Her zaman ikinci el eşya alanlar Bağlıca denilince bu semtimiz ve çevredeki yakın olan diğer semtlerden Sincan Eryaman semtleri dahil olarak 2.el eşya satın alımı ile ilgili olarak bir firma ile iletişime geçmeniz gerektiği zaman sizinle beraberiz. Etimesgut’tan İkinci el eşya ve sıfır spot eşyalarınızın alımında ve satımında lütfen önce bizden fiyat alın. Firmamızı aramadan alış veriş yapmayınız. Piyasaya hakim olan firmamız eşyanızı değerinden size en uygun fiyatı vererek anında kapıdan peşin ödeme garantisi ile ikametinizden eşya satma keyfini yaşamanızı sağlayacaktır. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçin.

İş Yerimiz ve Telefonlarımız

Adres: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Telefon:0535 743 62 64

Telefon: 0 532 473 35 65

Tarih: 20 Şubat 2019 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: ikinci el eşya alanlar Bağlıca