ikinci el eşya alanlar ayrancı

Ankara Ayrancı İkinci El Eşya Alımı

Evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız eşyalardan sıkıldınız ve yenilerine mi heves ettiniz! İkinci el eşya alanlar arasında bulunan firmamız bu düşüncelerinizi gerçekleştirme yönünde size en büyük yardımı sunuyor. İkinci el eşya alanlar ayrancı civarında sizlere hizmet sunmak için sıkıldığınız satmanız gereken değiştirmek istediğiniz eşyaları sizden alıyoruz ve ekonomik olarak bir alt yapıya sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu alt yapı sayesinde yenilerini almanızı kolaylaştırıyoruz. 2. El eşya satmak isterseniz işlerinzi kolaylaştırıyoruz. İkinci El Ev eşyası alanlar arasında bulunmakla yetinmiyor, ofis büro malzemeleri, beyaz eşyalar, elektronik ev aletleri, antika eşyalar da satın alıyoruz.

Eşyalarınızı kullanmaktan sıkıldıysanız yapacağınız işlem bellidir. Yeni bir eşya ile değiştirilmesini sağlarsınız. Firmamız size ikinci el olarak satabileceğiniz eşyaların alımında hizmet vermektedir. Evlerinizde veya ofislerinizde görmekten sıkıldığınız ürünleri bize getirin. Ofis büro mobilyası alanlar ile ev eşyalarını alanlar birbirinden ayrılır. Fakat bu durum bizim firmamızı kapsamaz. Firmamızda ikinci el mobilya alanlar ile ev ve ofis mobilyaları birlikte ele alınmaktadır. Ayrım yapılmadan satın alımlar gerçekleşmektedir. İkinci el eşya Ankara denildiğinden Başkent her yerinden gerçekleştirilen hizmetlerimiz ayrım yapılmadığı için büyük kitlelere ulaşmakta ve her geçen gün daha da tanınır hale gelmemizi sağlamaktadır.

Ayrancı Komple ev eşyası alanlar

Ayrancı İkinci El Eşya Alanlar arasında firmamız ile karşılaşacaksınız. Birçok malzemesini ayırt etmeksizin satın alıyoruz. Sadece evler değil elbette… İş yerlerinizde toplu eşya satışı yapmak istediğinizde onları komple satmanıza da imkan veriyoruz. Komple ev eşyası alanlar olarak piyasada biliniyor ve tercih ediliyoruz. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak firmamız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi tüm beyaz eşyaları satın alıyor.

Ayrancı Antika Eşya alanlar

Evlerde ve ofislerde kullanılan beyaz eşyalar, mobilyalar, mutfak malzemeleri alımlarının dışına çıkarak bir imkan daha sunuyoruz. Antika eşyalarınızı da yüksek değerler karşılığında satın alıyoruz. Antika eşyası alanlar arasında firmamızın tercih edilmesi ile antika niteliği taşıyan eşyalarınızın nakit karşılığını firmamızdan alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey antika eşyanızı getirerek firmamızdan fiyat bilgisi almanızdır.

İş Yerimiz ve Telefonlarımız

Adres: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Telefon:0535 743 62 64

Telefon: 0 532 473 35 65

Tarih: 02 Mart 2019 | Yazar: Ali ARSLAN | Kategori: ikinci el eşya alanlar ayrancı