Blog

Yayınlayan: Ali ARSLAN Kategori: Genel Etiketler: , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: 29 Ağustos 2018

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el beyaz eşya alanlar arasında en güvenilir firma Arslan Spot olarak her türlü ikinci el televizyon,klima, buzdolabı,fırın ve çamaşır makinelerinizi size özel en uygun fiyatlar ile alıyoruz.Firmamız uzun yıllar boyunca Ankara’da siz değerli müşterilerimizin mennuniyetini her zaman benimseyerek en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el beyaz eşya alanlar olarak satış taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.İkinci el beyaz eşyalarınızı nakite çevirmek istiyorsanız 0535 743 62 64 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

2.El Beyaz Eşya Alanlar Ankara

Ankara’da bu işin uzmanı firma ile çalışmak istediğinizde size haftanın 7 günü hizmet vermeye hazır olduğumuzu bilmelisiniz. 2.El eşyanızın piyasa değerinden satılmasını ve yapacağınız alış verişinizin sorunsuzca uzman işi bilen tecrübeli birileri tarafından yapılmasını istiyorsanız emin olun bizi seçmelisiniz. Bir çok eşya alım hizmeti veren kişi gerçek bir firma bile değil, oysa biz vergi levhası olan bir işletmeyiz, adresimiz ve iletişim bilgilerimiz her şey gerçek. Bu sebeple ticaret yapacağınız kişi ile aranızda olabilecekleri düşününce gerçek bir işletmeyi yeri yurdu olan bir firmayı seçmelisiniz.

İkinci El Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi

Beyaz eşyalar içinde en çok el değiştiren ve hızlıca satılan ürünler olduğu için Çamaşır Bulaşık makineleri ve Buz dolapları daha çabuk nakite dönmektedir. Sizde ikinci el buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi satmak isterseniz arayın size teklif verelim.

Sıfır Beyaz Eşya Alanlar

Yukarıda anlattığımız ve satın aldığımızı söylediğimiz tüm beyaz eşyaların sıfırlarını da satın alıyoruz. Satmak istediğiniz ürünler ikinci el değiller diye elden çıkartamam diye düşünmeyin Sıfır Beyaz Eşya Alanlar diye arama yaparsanız da biz tüm spot ürünlerinizi nakit ödeme ile adresinizden anında alıyoruz.

Müşteri Temsilcisi Numaraları:

0535 743 62 64